כניסה להורים 

המלצות הורים

 • למן הרגע הראשון זה הרגיש לנו נכון וידענו שעשינו את הצעד הנבון. כשרועיקי שלנו השתלב בצורה חלקה מההתחלה ותמיד התקבל בבוקר בחיבוק חם ונשיקה, יכולנו ללכת בשקט לעבודה. כי תמיד ידענו שיש מי שמטפל בדבר היקר לנו מכל, בהמון אהבה.
  אז לכם, צוות הגן מגיע מלוא התודה על כך שידעתם להצחיק, להכיל, לנחם, לבדר, לאתגר, ללמד, ולחנך את רועיקי שלנו בשנתו הראשונה במסגרת כלשהי. מי ייתן ותמיד יזכה להשתלב במסגרות חינוכיות מוצלחות כזו שלכם. שלכם עם המון הערכה ענת, אלון, ורועיקי הקטן

 • אין זו משימה פשוטה לקחת מידם של הורים את היקר להם מכל ולטעת בהם את תחושת הבטחון והאכפתיות, הדאגה לילדם. אתם חרף הקושי לא רק עומדים במשימה אלא עושים זאת במסירות ועם אהבה גדולה. אהבה שניתן לראות דרך השמחה של רותם לבוא לגן. זו הזדמנות נפלאה לומר תודה!
  מעומק הלב, רותם אסף ותמר, משפחת זרמי.
 • מזה מספר חודשים ביתנו עדי נמצאת בגנכם יודעים אתם לראות את הילדה השוכנת בתוכה ולא רק את מה שהיא "מפגינה" ראויים אתם לכל התודות שבעולם על כל מה שנתתם לבתי באהבה, עדי הולכת בבוקר לגן בשמחה וזה כבר מה שעשה את כל העבודה אין לנו מילים להודות על הנתינה והאהבה האינסופית שעדי מקבלת ועל התמיכה והזמן שגם אנחנו ההורים מקבלים אלפי תודות מעדי קישלס ומשפחתה
 • תודה על הדברים המרגשים שהענקתם לרואי כל יום מחדש, אכפתיות, חינוך,רגישות ואהבה, חום, חבוקים, שירה ריקודים ואנרגיות טובות, נועם רכות והמון תשומת לב.
  תמיד מתייחסים בכבוד ובגובה העיניים, מוכנים לשמוע מההורים דבר או שניים. על ימים ושעות של כיף ועשייה מקווים ובטוחים שתמשיכו בדרככם משפחת ישראלי שרון.

 • תודה על ההשקעה העצומה, החום והאהבה תודה על שעות של סבלנות ושלווה תודה על החיבוקים והנשיקות על רגעים נפלאים ומרגשים, וגם על הדמעות. תודה על הרוגע שגרמתם לנו ההורים לחוש כששמנו את איתיצ'וק בגנכם ללא היסוס.
  משפחת ברילנר.
15/11/2019 י"ז חשון ה'תש"פ
נובמבר 2019
א ב ג ד ה ו ש
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-