כניסה להורים 

למידה וחוגים

יום א': חוג אפייה
בחוג זה נלמד בכל שבוע מתכון חדש ובו נתנסה בהכרה של מרכיבים שונים נטעם טעמים חדשים ומגוונים ונחוש את החומרים והמרקמים. נתנסה בהליך מופלא מחומר גלם לתוצר, ובסוף כמובן נטעם את מעשה ידינו. (המתכונים עוברים להורים בדפי למידה לפעילות משותפת בבית)
לדוגמא: פיצה/ חלות / עוגות / סלט פירות ובכל שבוע מתכון חדש וטעים!
יום ב': חוג תנועה
בחוג זה, נתרגל מטרות מוטוריות בהתאם לשלב ההתפתחותי: קפיצה בשתי רגלים, דילוג, שיווי משקל, ועוד. נתהלך לפי מקצבי מוזיקה ונשחק ביחד במשחקים חברתיים ראשוניים, נתנסה באביזרים התואמים את הנושא השנתי, ונלמד להשתתף בפעילויות משחק קבוצתיות.
יום ג': חוג אוריינות
בחוג זה נצבור ידע רב אודות מספרים, אותיות, הפכים, יחסים, צורות הנדסיות, צבעים, חגים ומסורת. הלמידה היא שנתית ודרגת הקושי עולה במהלך השנה. כמו כן, המלצות להמשך למידה בבית.
יום ד': חוג טבע
בחוג זה נלמד על הטבע באמצעות למידה על חיות, עונות השנה, מיחזור, גינת הירק
וניקיון הסביבה. נושאים הקשורים לכדור הארץ ולסביבה בה אנחנו חיים,
אלה נושאים בעלי חשיבות רבה ילדים מתחברים בטבעיות לנושא.
בחוג נציג חומרי מחזור שונים, נלמד על סוגי חיות מאפיינים
וסביבתם הטבעית, נצא לעבוד בגינה ונדבר על שינויי מזג האוויר . 
יום ה': חוג מוזיקה
בחוג זה ניקח בכל שבוע שיר נושא, ונלמד אותו בעזרת סמלים ממחישים, נאזין ונלמד  את מילות השיר ונעורר שמחה בלב. בין השירים הנבחרים נלמד גם על המשוררים: חיים נחמן ביאליק, מרים ילן שטקליס, לאה גולדברג, סמדר שיר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15/11/2019 י"ז חשון ה'תש"פ
נובמבר 2019
א ב ג ד ה ו ש
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-